دانلود فایل های نرم افزار ۴۰۰۰ واژه ضروری

دانلود فایل های صوتی برنامه

در صورتی که در نرم افزار به هر دلیلی قادر به دانلود فایل های صوتی نیستید می توانید از این قسمت فایل های صوتی کتاب های مورد نظر را دانلود نموده و به روش زیر آنها را نصب نمایید :

ابتدا فایل های هر بخش را از یکی از سرور های فراهم شده دانلود نمایید.

۱، پس از دانلود فایل های فشرده آنها را به همان صورت به دستگاه خود منتقل نمایید.
۲، نرم افزار را اجرا کرده و به صفحه دانلود فایل ها واقع در منو کشویی سمت راست برنامه، بروید.
۳، سر برگ ” تنظیمات بیشتر “ را باز کرده و سپس دکمه "نصب فایل فشرده صوت ها" را لمس نمایید..
۴، در پنجره باز شده باید توسط یک نرم افزار مدیریت فایل، فایل فشرده دانلود شده را انتخاب نمایید تا فایل ها در حافظه دستگاه شما نصب شوند.
نکته : هنگام انتخاب فایل فشرده، نباید آن را باز کنید و می بایست به همان صورت، فایل انتخاب شود. این کار با لمس طولانی فایل می تواند انجام شود.
۵، پس از نصب فایل ها، برای بررسی صحت نصب آنها، یک مرتبه به صفحه اصلی نرم افزار رفته و مجدد وارد صفحه دانلود فایل ها شوید.
۶، با بررسی سر برگ فایل های صوتی و همچنین کتاب مورد نظر، در صورتی که نوشته All Files Exist را مشاهده کردید، فایل های آن کتاب به صورت کامل نصب شده اند.

نکته : در صورتی که هنگام نصب فایل ها، پنجره " درحال نصب فایل ها" بعد از مدت طولانی، بسته نشد، به این معناست که فایل دانلود شده مشکل دارد و نرم افزار قادر به استخراج کردن فایل های آن نمی باشد .

نکته دوم : در صورتی که هنگام نصب فایل ها با خطا مواجه شدید، اگر از سلامت فایل دانلود شده مطمئن هستید آن را در پوشه اصلی حافظه ( ترجیحا حافظه داخلی ) قرار داده و نام آن را نیز تغییر دهید ( نام فایل فقط به صورت حروف کوچک باشد)

نکته سوم : در صورتی که از نسخه اندروید ۶ استفاده می کنید نیاز است قبل از نصب فایل ها به برنامه اجازه دسترسی به حافظه را بدهید، که باید به روش زیر عمل کنید :
به صفحه تنظیمات دستگاه خود مراجعه نموده و در بخش نرم افزار ها، نرم افزار ۴۰۰۰ لغت را پیدا کنید، پس از وارد شدن به آن، به قسمت Permission و یا دسترسی ها مراجعه نموده و گزینه های موجود را فعال نمایید.

فایل های صوتی کتاب اول سرور اول سرور دوم سرور سوم
فایل های صوتی کتاب دوم سرور اول سرور دوم سرور سوم
فایل های صوتی کتاب سوم سرور اول سرور دوم سرور سوم
فایل های صوتی کتاب چهارم سرور اول سرور دوم سرور سوم
فایل های صوتی کتاب پنجم سرور اول سرور دوم سرور سوم
فایل های صوتی کتاب ششم سرور اول سرور دوم سرور سوم

دانلود تصاویر لغات برنامه

نحوه نصب تصاویر برنامه نیز مانند فایل های صوتی می باشد که در بالا توضیح داده شده است فقط مرحله ۳ و ۶ آن متفاوت می باشد.
۳، سر برگ ” تنظیمات بیشتر “ را باز کرده و سپس دکمه "نصب فایل فشرده تصاویر" را لمس نمایید.
۶، پس از نصب فایل ها، نرم افزار از شما می خواهد که نرم افزار را به طور کامل ببندید تا فایل های نصب شده به نرم افزار شناسایی شوند، در صورتی که در حال نصب کردن چند کتاب می باشید، می توانید این کار را در انتهای نصب فایل ها انجام دهید.
جهت بررسی نصب شدن تصاویر لغات می توانید به کتاب مورد نظر بروید، اکنون تصاویر لغات باید بدون متصل بودن به اینترنت نمایش داده شود.

نکته : در صورتی که از نسخه اندروید ۶ استفاده می کنید نیاز است قبل از نصب فایل ها به برنامه اجازه دسترسی به حافظه را بدهید، که باید به روش زیر عمل کنید :
به صفحه تنظیمات دستگاه خود مراجعه نموده و در بخش نرم افزار ها، نرم افزار ۴۰۰۰ لغت را پیدا کنید، پس از وارد شدن به آن به قسمت Permission و یا دسترسی ها مراجعه نموده و گزینه های موجود را فعال نمایید.

تصاویر کتاب اول سرور اول سرور دوم سرور سوم
تصاویر کتاب دوم سرور اول سرور دوم سرور سوم
تصاویر کتاب سوم سرور اول سرور دوم سرور سوم
تصاویر کتاب چهارم سرور اول سرور دوم سرور سوم
تصاویر کتاب پنجم سرور اول سرور دوم سرور سوم
تصاویر کتاب ششم سرور اول سرور دوم سرور سوم

نصب فایل ها به صورت دستی

در صورتی که به هر دلیل نتوانستید فایل ها را به روش بالا نصب کنید می توانید خودتان به روش زیر به صورت دستی آنها را نصب نمایید:
۱، ابتدا به صفحه دانلود فایل ها در نرم افزار مراجعه نموده و در سر برگ تنظیمات بیشتر، مسیر ذخیره فایل های برنامه را به خاطر بسپارید.
۲، حال توسط یک نرم افزار فایل منیجر ( مدیریت فایل ) به مسیر ذخیره فایل ها بروید. ( در صورتی که در مسیر ذخیره فایل ها، قبل از اسم یک پوشه، یک نقطه وجود داشت، آن پوشه در نرم افزار های مدیریت فایل به صورت مخفی نمایش داده خواهد شد که می بایست امکان نمایش فایل های مخفی در آن نرم افزار را فعال نموده و یا از یک نرم افزار دیگر که این قابلیت را دارا می باشد استفاده نمایید. ) برای مثال به مسیر زیر توجه کنید :
مسیر پیش فرض نرم افزار : sdcard/0/.Ariyamas/4000 Essential English Words ( در این مسیر، پوشه Ariyamas که ابتدای آن نقطه می باشد مخفی خواهد بود )
مخفی کردن فایل های نرم افزار به این دلیل است که این فایل ها در نرم افزار گالری دستگاه شما نمایش داده نشوند تا باعث شلوغ شدن آن گردند.
۳، حال فایل زیپ حاوی فایل های صوتی که دانلود نموده اید را در پوشه Sounds قرار داده و آن را استخراج ( Extract ) نمایید. ( در صورتی که پیغام وجود پوشه را مشاهده نمودید گزینه overwrite را انتخاب نمایید. )، در صورتی که فایل ها را درست نصب کرده باشید باید در این پوشه تعداد ۶ پوشه دیگر به اسم هر کتاب موجود باشد و داخل آن فایل های صوتی قرار داشته باشند.
۴، جهت نصب تصاویر نیز فایل زیپ حاوی تصاویر را به پوشه images انتقال داده و آن را استخراج نمایید. ( در صورتی که تصاویر همه کتاب ها را نصب نمایید در این پوشه نیز باید 6 پوشه به اسم هر کتاب موجود باشد )
۵، اکنون فایل ها به صورت کامل نصب شده و می توانید در نرم افزار از آنها استفاده نمایید.